آموزش جامع عکاسی دیجیتال | سامانه آموزش مجازی سراج

آموزش جامع عکاسی دیجیتال

Digital-Photograph-Package

فراگیری نکات و اصول عکسبرداری با دوربین دیجیتال امری است که بسیاری از دارندگان دوربینهای دیجیتال در بدو خرید و حتی پس از کار با دستگاه با آن مواجه اند چرا که برای گرفتن یک عکس خوب و به یاد ماندنی، داشتن یک دوربین مناسب فقط شرط اول را فراهم خواهد کرد و بقیه مراحل و چگونگی استفاده از دوربین در شرایط مختلف بر عهده عکاس میباشد.

اما با خرید دوربین معمولاً بودجه در نظر گرفته شده اجازه ثبت نام در کلاسهای آموزش عکاسی نیمه حرفه ای و یا حرفه ای را به افراد نمی دهد و از سوی دیگر بسیاری از این افراد تمایل زیادی به شرکت در کلاسهای آموزشی دارند اما وقت و فرصت کافی برای انجام این کار و حضور در کلاس را ندارند. از این رو برآنیم تا یک پکیج منحصر به فرد و مفید آموزش جامع عکاسی دیجیتال  را برای علاقه مندان به هنر عکاسی در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم تا با فراغ بال بیشتری به یادگیری هرچه بهتر عکاسی حرفه ای بپردازید.

آنچه در این مجموعه خواهید یافت : فیلم آموزش جامع عکاسی دیجیتال در قالب مالتی مدیا که توسط کمپانی معتبر و معروف Lynda تهیه شده است و مدت زمان آن ۵ ساعت و ۱۰ دقیقه میباشد. لازم به ذکر است که به همراه این آموزش یک سری تمرین نیز برای آمادگی هرچه بهتر کاربران در نظر گرفته شده است. ضمن این که آموزشها از مرحله ابتدایی دوربین یعنی انتخاب درست در خرید دوربین تا سیزده مرحله ادامه می یابد.

فایل دوم نیز مربوط به کتاب اصول عکاسی دیجیتال به زبان فارسی است که کاربران را از هرگونه کلاس و آموزش اضافی در این زمینه بی نیاز خواهد کرد. در این کتاب مفید، تکنیکهای کاربردی و موثر در عکاسی دیجیتال به طور کامل توضیح داده شده است.

دانلود از لینک مستقیم

ارسال دیدگاه